http://mastersky.kiev.ua/index.php?id=poslugi&setlang=ua

Послуги

Комплексні інтер’єрні рішення

У ваших руках ключі від вашої мрії. Довірте нам ваші квадратні метри й ми створимо неперевершений вимір комфорту, гармонії та вишуканості на межі фантазії й реальності. Виключно професійний підхід, виключно найактуальніші тренди й тенденції, виключно предмети та деталі інтер'єру найвищої якості, ексклюзивності та витриманості стилю. Ми не вміємо читати думки, але ми вміємо чути Клієнта і перевищувати всі його очікування.

Ми створюємо не просто дизайн оселі, ми пропонуємо перевагу унікальних інтер'єрних рішень в комплексі. Наш старт починається із професійної готовності втілювати найсміливіші та найнеочікуваніші ідеї вашого бачення в поєднанні з нашим досвідом. Далі ми рухаємось виключно у напрямі заданих цілей та очікуваних результатів. Разом з вами розробляємо дизайн-проект, пропонуючи великий вибір типових та нестандартних рішень. На фініші ремонтних, та оздоблювальних робіт дизайнери виконують комплектацію предметами інтер'єру. Ми передаємо проект “під ключ” і на старті нова історія, яку створите Ви, насолоджуючись комфортом та затишком в продовження ваших смаків та переваг.

Сервісна служба 24/7

Здебільшого клієнти Мануфактури інтер’єру Mastersky – успішні сучасні люди. Ми подбали, щоб Ви назавжди забули про технічні негаразди й відкрили лінію цілодобових послуг vip-рівня з технічного обслуговування квартир ЖК «Новопечерські липки». Все що потрібно - номери нашої сервісної служби. Фахівці своєї справи із графіком 24/7 зроблять свою роботу швидко та вправно.

Нам підвладні електрика й сантехніка. Ми готові виконати реставраційні та оздоблювальні роботи будь-якої складності. Ми готові адаптувати до ваших потреб побутову техніку, відрегулювати меблі й налаштувати роботу вентиляційних систем.

З нами Ви зрозумієте, що клінінг - це більше, ніж звичайне прибирання. Роботу виконуватимуть спеціально навчені фахівці на професійному обладнанні за найвищими європейськими стандартами. Сучасні технології, організаційні принципи, ефективні техніки прибирання й високоякісні хімічні засоби. Ми зробимо чистоту підсвідомим атрибутом вашої оселі.

Комерційні об’єкти

Мануфактура інтер’єру Mastersky пропонує якісно новий підхід у створенні дизайнерських рішень для масштабних за своїм розміром та значенням об'єктів. Ми втілюємо найскладніші проекти для комерційних та промислових об’єктів нерухомості, вигідно використовуючи сучасні інженерні та архітектурні рішення, функціональне компонування предметів й деталей, новітні тенденції й тренди. Ми створюємо об'єкти із проекцією на завтрашній день.

Забудьте про обумовлені стандарти, з ними зручно, але нікого не здивуєш. Ми виходимо за межі звичайних понять та розумінь, щоб створити новий погляд на речі, викликати неповторні відчуття та емоції, що стануть пріоритетом й основним важелем вибору ваших потенційних клієнтів. Ми закладаємо фундаментальні основи індивідуальності й незамінності, створюємо невидимий магнетизм шарму та вишуканості. Кожен, побувавши вперше, неодмінно матиме бажання повернутись.