http://mastersky.kiev.ua/index.php?id=portfolio-20170913-1435-1&setlang=ru

ИЗЫСКАННАЯ СИМФОНИЯ ИНТЕРЬЕРНЫХ РЕШЕНИЙ

  • Объект: 24 квартира
  • Локация: ЖК "Новопечерские Липки"
  • Площадь: 173.1 m2
  • Год завершения: 2016
  • Мануфактура: Mastersky

 

 

 

Коли квартира простора, здається, немає нічого простішого в її оформленні. Mastersky – це безкомпромісність в інтер'єрних рішеннях. Ми розуміємо, що навіть великому простору потрібна раціональність, щоб кожен квадратний метр був доцільним і вишуканим.

Дизайн-проект квартири від Mastersky - яскравий приклад такої раціональності. Велика кімната поділена на зони вітальні й столової, кухня продумано винесена за умовні межі відпочинку. Дві просторі спальні. Дві великі гардеробні й два санвузли.

Простір не тільки зберігається, але й доповнюється панорамними вікнами, світлими пастельними тонами й ергономічним розміщенням предметів інтер'єру.

За основу взяті кольори від коричневого до бежевого, сірий та білий. Акценти на зеленому в оазисах трендових вазонів та визначеному чорному в аксесуарах та прикрасах. Використані сучасні тенденції натуральних матеріалів, присутності геометричних форм й новітні рішення освітлення.

Легкість та невимушеність просочується крізь весь проект. Сучасні меблі з прихованою фурнітурою, що згладжують сприйняття простору. Вільне розміщення яскравих картин, без настінного кріплення. Прозорість скляних поверхонь й дзеркальні елементи.

Мануфактура інтер’єру Mastersky. Досконало. Для Вас!