http://mastersky.kiev.ua/index.php?id=portfolio-20170913-1430&setlang=ua

БЕЖЕВИЙ СЛАЙД

 

  • Об'єкт : 111 квартира
  • Локація: ЖК "Новопечерські Липки"
  • Площа: 161.0 m2
  • Рік завершення: 2016
  • Мануфактура: Mastersky

 

 

Ексклюзивний дизайн-проект квартири у житловому комплексі «Новопечерські Липки».

Mastersky розробила та реалізувала комплексне інтер’єрне рішення, головним завданням якого створити вишуканий інтер’єр з раціональним використанням площі.

Розумне зонування квартири, площею 142 кв.м., надало відчуття необмеженого простору та свободи. А сучасний мінімалізм у теплих відтінках кольору беж, поєднавшись з інноваційними технологіями, останніми трендовими тенденціями та екологічними матеріалами, створило атмосферу затишної розкоші.

Об'єднавши вітальню і кухню, ми отримали три самодостатні зони: технологічну кухню, простору їдальню та комфортну зону відпочинку.

Квартира має три спальні кімнати: головна, дитяча та для гостей. Кожна зі спалень витримана у єдиному стилі та обладнана ергономічними гардеробними.

Акцентом головної спальні є розташування під прозорим склом ванної кімнати, однієї з двох, що представлені у квартирі.

Дизайнерські меблі з екологічних матеріалів, поєднавшись з легкими пастельними тонами, створили атмосферу гармонії та природного затишку. А трендові елементи геометрії, металу та скла, що витончено проходять через увесь проект, підкреслюють його бездоганність та стиль.

Цей проект Мануфактури інтер’єру Mastersky прикрасив сторінки модного журналу з дизайну та мистецтва Design & Art. Видання присвятило інтер’єру Mastersky цілу статтю як одному з кращих проектів українських дизайнерів та художників.

Мануфактура інтер’єру Mastersky. Досконало. Для Вас!