http://mastersky.kiev.ua/index.php?id=news-20170913-1240&setlang=ua

ЕПАТАЖНІ ФАНТАЗІЇ ВІД ІНГО МАУРЕРА

Інго Мауер – творець і справжній самородок у царстві освітлення. Кожна його лампа – це справжня художня скульптура та інсталяція з романтичною або скандальною історією.

Світильники Інго Маурер вже більш як півстоліття є викликом стандартам і трендам. Його витвори –провокаційні, індивідуальні, без традиційного розуміння корпусу, абажура і лампочки.

Porca Miseria – люстра-вибух, зроблена з дріблих уламків розбитого посуду і є фігуральним діалогом з італійцями, яким Інго Мауер висловив свої враження щодо їх самобутності та традицій.

Ya Ya Ho – світильники на проводах, натягнутих уздовж стелі. Різні за матеріалами, формою та можливостями кріплення, вони надали споживачам повну свободу творчості й стали противагою традиційних великовагових люстр.

А все почалося із роману зі звичайною лампочкою, в якій він побачив саму досконалість і створив накшталт люстру Bulb, що виглядає як велика скляна колба і стала одним із незмінних актуальних трендів у світлодизайні.

Інго Мауер, як справжній бунтар, продовжує шокувати публіку оригінальними ідеями. Це вишуканий симбіоз техніки, різноманітності матеріалів і поезії закоханого в світло.

Мануфактура інтер’єру Mastersky інсталює дизайнерські світильники Інго Мауера у комплексні інтер’єрні рішення для своїх клієнтів, підкреслюючи ексклюзивність та створюючи неповторну вишукану атмосферу.

Мануфактура інтер’єру Mastersky. Досконало. Для Вас!