http://mastersky.kiev.ua/index.php?id=news-20170913-1135&setlang=ua

ДОСКОНАЛІСТЬ БЕЖЕВОГО ВІД MASTERSKY

Мануфактура інтер’єру Mastersky втілила у життя ще один ексклюзивний дизайн-проект квартири у житловому комплексі «Новопечерські Липки».

Mastersky розробила та реалізувала комплексне інтер’єрне рішення, головним завданням якого було створення вишуканого інтер’єру з раціональним використанням площі.

Розумне зонування квартири, площею 142 кв.м., надалого відчуття необмеженого простору та свободи. А сучасний мінімалізм у теплих відтінках кольору беж, поєднавшись з інноваційними технологіями, останніми трендовими тенденціями та екологічними матеріалами, створило атмосферу затишної розкоші.

Об'єднавши вітальню і кухню, ми отримали три самодостатні зони: технологічну кухню, простору їдальню та комфортну зону відпочинку.

Квартира має три спальні кімнати: головна, дитяча та для гостей. Кожна зі спалень витримана у єдиному стилі та обладнана ергономічними гардеробними.

Акцентом головної спальні є розташування під прозорим склом ванної кімнати, однієї з двох, що представлені у квартирі.

Дизайнерські меблі з екологічних матеріалів, поєднавшись з легкими пастельними тонами, створили атмосферу гармонії та природного затишку. А трендові елементи геометрії, металу та скла, що витончено проходять через увесь проект, підкреслюють його бездоганність та стиль.

Цей проект Мануфактури інтер’єру Mastersky прикрасив сторінки модного журналу з дизайну та мистецтва Design & Art. Видання присвятило інтер’єру Mastersky цілу статтю як одному з кращих проектів українських дизайнерів та художників.

Мануфактура інтер’єру Mastersky - це досконалість у кожному квадратному метрі, що вкотре підтверджується на практиці.

Мануфактура інтер’єру Mastersky. Досконало. Для Вас!