http://mastersky.kiev.ua/index.php?id=about&setlang=ua

Про компанію

Мануфактура інтер’єру Mastersky – це команда досвідчених професійних архітекторів, дизайнерів, технологів, будівельні бригади кваліфікованих робітників, майстри зі спеціальних видів робіт.

Бренд молодий, але досить потужний та харизматичний та пропонує тільки унікальні, досконалі інтер’єрні рішення. Своїм ім'ям ми заявили про найвищий рівень майстерності. Ми об'єднуємо міць й елегантність та завжди прагнемо більшого. Індивідуальний підхід й виключно партнерські умови співпраці, на засадах взаєморозуміння, довіри та відповідальності. Наша філософія бере витоки з перфекціонізму і сягає вершин безкомпромісної досконалості.

Віддаючи належне традиціям та класичним стилям, сміливо впроваджуємо інноваційні підходи методи й матеріали. Акценти на актуальних трендах й тенденціях. Ламаємо стереотипи на противагу буденності, відкриваючи незвичайний ракурс на звичайні речі. Mastersky - досконалість без меж.

Досконалий інтер'єр від Mastersky – це безкомпромісний контроль якості на кожному етапі реалізації проекту, тільки найкращі матеріали і тренди та щирий захват і схвалення замовника

Ми пропонуємо не тільки дизайнерські проекти, наша мета – довгострокові відносини за для ваших потреб.

 

ЧИМ МИ ЗАЙМАЄМОСЬ

Залиште в минулому обтяжливий вибір підрядників, безкінечний пошук ідей та засобів для їх реалізації. В теперішньому є Mastersky. Ми прагнемо ідеального тандему із Замовником, нам важливе розуміння його потреб і смаків. Ми можемо зробити так, щоб Ви відчули себе справжнім володарем свого простору.

Чітка проекція ідей в ескізах робочої документації з 3D-візуалізацією. Професійний авторський нагляд та висококваліфіковані будівельні бригади. Креативні дизайнери на варті вишуканого декорування інтер'єру.

Наші клієнти отримують тільки естетичне задоволення та досконалі рішення, а про все інше потурбуємося ми. Вони можуть дозволити собі бути у цілковитій гармонії та займатися улюбленими справами, не турбуючись про побутові питання навіть після завершення проекту. Мануфактура інтер’єру Mastersky створила власну сервісну службу, що надає послуги vip-рівня з технічного обслуговування квартир ЖК «Новопечерські Липки» у режимі 24/7. Кваліфіковані майстри задовольнять будь-яку потребу побутового характеру жителя Новопечерських Липок на найвищому рівні.